OTCF S.A. poszukuje Graphic designera

Miejsce pracy: Kraków, ul. Jana Dekerta 24

Opis stanowiska:

  • współtworzenie kreatywnych koncepcji dla marki
  • przygotowywanie materiałów do druku
  • optymalizacja plików graficznych
  • projektowanie krótkich animacji na potrzeby social mediów

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu graficznym
  • znajomość technik przygotowania materiałów do druku
  • komunikatywność i chęć podejmowania nowych wyzwań
  • biegłe posługiwanie się pakietem Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę
  • pakiet benefitów: ubezpieczenia grupowe, pakiet Multisport Plus, prywatna opieka medyczna, karta zniżkowa na produkty firmowe, joga, siłownia i zajęcia sportowe w biurze, boks, treningi biegowe z wykwalifikowanymi trenerami, udział w imprezach integracyjnych, paczki świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 26 maja 2021 r.