Firma OTCF S.A. poszukuje
Fashion Graphic Designera

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie inspiracji do nadruków i alloverów w oparciu o trendy w grafice użytkowej i modzie
  • ​tworzenie krótkich prezentacji w oparciu o przygotowane wcześniej założenia oraz wizualizacje
  • przygotowywanie nadruków na odzież zgodnych z założeniami do poszczególnych linii klubów oraz związków sportowych
  • przygotowywanie nadruków pod proces sublimacji
  • ścisła współpraca z działem projektowym oraz działem marketingu sportowego

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu graficznym
  • biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign)
  • komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania
  • dokładność i dbałość o szczegóły oraz jakość wykonywanych projektów
  • kreatywność, wyczucie estetyki i typografii

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki firmowe

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 18 kwietnia 2024 r.