Ośrodek Medyczny Osteomed poszukuje Młodszego specjalisty ds. marketingu

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • prowadzenie i rozwój kont w mediach społecznościowych, zgodnie ze strategią marketingową firmy
  • koordynacja i rozwój bloga firmowego
  • wdrażanie działań marketingowych zgodnie ze strategią marketingową firmy
  • wsparcie przy realizacji kampanii marketingowych
  • zarządzanie treścią na stronach internetowych
  • współpraca z influencerami
  • koordynowanie oraz rozwój wysyłki newslettera i mailingów
  • mierzenie efektywności działań marketingowych (zwłaszcza w mediach społecznościowych)
  • monitoring mediów i konkurencji

Wymagania:

  • co najmniej rok doświadczenia w dziale marketingu
  • co najmniej rok doświadczenia w prowadzeniu firmowych kont w mediach społecznościowych
  • znajomość obszarów marketingowych, takich jak: video marketing, content marketing, copywriting, social media, influencer marketing, e-mail marketing
  • znajomość j. angielskiego, na poziomie min. B2
  • lekkie pióro, umiejętność tworzenia angażujących treści oraz redakcji tekstów pod SEO
  • umiejętność obsługi paneli administracyjnych stron internetowych typu WordPress
  • znajomości aktualnych trendów w marketingu, SEO
  • doświadczenie w realizacji kampanii Facebook Ads
  • znajomość takich narzędzi, jak: Brand24, Canva, Sotrender, programów do wysyłki mailingów czy newsletterów

Firma proponuje:

  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • budżet rozwojowy do wykorzystania na szkolenia, konferencje, warsztaty, sprzęt
  • premie sprzedażowe
  • opiekę medyczną w naszych prywatnych klinikach
  • darmowe lub mocno rabatowane zabiegi medyczne oferowane przez nasze placówki
  • współpracę w zaangażowanym zespole i bezpośrednie wsparcie zarządu spółki w działaniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 25 maja 2020 r.