Firma Offroad Express poszukuje Graphic designera (z elementami web designu)

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • projektowanie stron internetowych i aplikacji webowych
  • projektowanie makiet low fidelity i high fidelity zgodnie z wymaganiami
  • projektowanie interakcji
  • projektowanie kreacji dla mediów społecznościowych
  • przygotowanie materiałów do druku

Wymagania:

  • znajomość zasad projektowania UI/UX
  • znajomość pakietu Adobe CC
  • znajomość narzędzi do projektowania UI (Figma, Adobe XD, Sketch, UxPin)
  • znajomość zasad typografii, kompozycji, kolorów
  • zmysł estetyczny i dbałość o jakość przygotowywanych materiałów
  • głowa pełna pomysłów
  • portfolio projektów

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zaangażowania
  • możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy
  • pracę w firmie wiodącej w swojej branży
  • perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • nieszablonowe, indywidualne traktowanie ze strony zarządu

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 27 maja 2021 r.