Firma poszukuje osoby do obsługi sklepu internetowego, prowadzenia Facebooka i tworzenia grafik

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • wypisywanie faktur w programie Comarch Optima (zapewniamy szkolenie)
  • tworzenie grafik i tekstów na Facebooka
  • wysyłka newsletterów
  • pakowanie produktów
  • przygotowanie listów przewozowych

Wymagania:

  • kreatywność w tworzeniu grafik i tekstów
  • komunikatywność
  • status studenta
  • pozytywny stosunek do życia
  • lojalność i uczciwość
  • dobra organizacja i samodyscyplina
  • mile widziana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

  • pracę 2-3 razy w tygodniu w godz. 11.00-15.00 lub 12.00-16.00, dni do uzgodnienia
  • wynagrodzenie brutto 18 zł/godz
  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • możliwość dodatkowej pracy zdalnej lub w siedzibie firmy (wykonanie dodatkowych grafik czy prezentacji w Power Point)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez www.

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 26 maja 2020 r.