Firma poszukuje specjalisty ds. marketingu i obsługi sklepu internetowego

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • aktualizacja stron internetowych oraz nadzór marketingowy
  • tworzenie grafik
  • tworzenie krótkich filmików produktowych
  • działania w ramach marketingu internetowego
  • prowadzenie sprzedaży przez sklepy internetowe i profile społecznościowe

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • kultura osobista
  • umiejętność promocji i prowadzenia sprzedaży przez profile społecznościowe
  • umiejętność tworzenia wartościowych treści na strony internetowe
  • elokwencja i umiejętność prowadzenia rozmów handlowych na wysokim poziomie
  • znajomość WordPress i PrestaShop
  • znajomość zagadnień SEO/SEM
  • znajomość obsługi platform IT sprzedaży
  • znajomość programów graficznych
  • umiejętność wykonywania zdjęć produktowych
  • umiejętność kręcenia i obróbki krótkich filmików produktowych
  • znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków jako dodatkowy atut)

Firma proponuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • stabilne zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę
  • pracę w godzinach 8-16 lub 9-17 od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach
  • ciepły posiłek codziennie w porze lunchu w restauracji Vinnica
  • możliwość kształtowania swojego wynagrodzenia poprzez sprzedaż aktywną produktów i usług
  • możliwość współtworzenia nowych produktów, marek i strategii marketingowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez www.

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 25 maja 2020 r.