Firma Nowy Adres Sp. z o.o. poszukuje
Junior Graphic Designera / Młodszego specjalisty ds. grafiki

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • tworzenie kreatywnych grafik reklamowych jak również grafik wg ustalonego designu
  • projektowanie grafik na potrzeby stron WWW (banery, newslettery, grafiki do sieci społecznościowych, infografiki, itp.)
  • projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowych offline (ulotki, katalogi produktowe, foldery)
  • dbanie o spójność tworzonych materiałów
  • poprawki i korekty graficzne zdjęć i grafik
  • adaptacja istniejących layoutów graficznych i ich modyfikacje
  • montaż plików do druku offsetowego i cyfrowego
  • współpraca z zespołami marketingu i PR

Wymagania:

  • umiejętności opracowywania projektów graficznych
  • doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku
  • znajomość pakietu Adobe (Ilustrator, Photoshop)
  • otwartość i chęć do nauki
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • terminowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy, pracowitość i samodzielność
  • przedstawienie portfolio – warunek konieczny

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę współpracy
  • stałe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 16 maja 2024 r.