Firma Nowe Motywacje sp. z o.o.  poszukuje Junior Front-End Developera do zespołu EduTech

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • tworzenie oraz rozwój aplikacji webowych
  • tworzenie rozwiązań w oparciu o systemy open-source’owe (programy ankietowe, aplikacje Business Intelligence, serwisy internetowe tworzone w oparciu o systemy typu WordPress)
  • aktywne poszukiwanie optymalnych rozwiązań z zakresu nowych technologii wspierających kształcenie osób dorosłych
  • wsparcie różnorodnych projektów zespołu EduTech w zależności od posiadanych kompetencji

Wymagania:

  • podstawowa znajomość technologii Front-Endowych (HTML, CSS, Javascript)
  • podstawowa znajomość SQL oraz PHP
  • znajomość zasad RWD
  • umiejętność sprawnego poruszania się w nowych systemach/programach
  • umiejętność sprawnej i elastycznej komunikacji z osobami „nietechnicznymi”

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość technologii back-endowych
  • doświadczenie w projektach programistycznych (wystarczą własne projekty)
  • wiedza i zainteresowanie technologią w edukacji
  • znajomość programów graficznych
  • znajomość narzędzi Business Intelligence
  • znajomość pracy z systemem kontroli wersji (Git)
  • frameworki JS (np. REACT) i/lub PHP

Firma proponuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę lub kontrakt B2B
  • możliwość współtworzenia nowego rynku usług edukacyjnych w Polsce

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 15 czerwca 2020 r.