Firma No Fluff Jobs sp. z o.o. poszukuje Junior Graphic Designer

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • projektowanie materiałów reklamowych do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego
  • dbałość o prawidłową archiwizację plików
  • tworzenie materiałów pod akcje BTL
  • współpraca z zespołem pod kątem tworzenia nowych projektów
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • zainteresowania dziedziną designu
  • język angielski na poziomie minimum B2
  • gotowość do podejmowania nowych, różnorodnych wyzwań
  • chęci do współpracy w zespole i dzielenia się pomysłami i opiniami
  • znajomość programów graficznych takich jak: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign
  • wiedza dotycząca projektowania materiałów do druku
  • podstawy teorii koloru i kompozycji oraz typografii
  • dokładność i precyzja pod kątem wykonywanych zadań

  • umowę o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 4130- 4500 zł brutto – 3000 – 3300 zł netto
  • elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 8:00 a 9:30)
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty multisport
  • lekcje angielskiego z native speakerem

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 16 listopada 2021 r.