Firma nazwa.pl poszukuje Młodszego copywritera (praca zdalna)

Miejsce pracy: Kraków / praca zdalna

Opis stanowiska:

  • tworzenie, redagowanie i korekta językowa treści marketingowych oraz sprzedażowych
  • przygotowywanie kreacji promocyjnych i marketingowych
  • realizacja zadań marketingowych zleconych przez przełożonych
  • współpraca z innymi działami firmy oraz z zewnętrznymi dostawcami

  • zasady copywritingu nie są Ci obce
  • masz „lekkie pióro” i doskonale znasz zasady polskiej ortografii i interpunkcji
  • potrafisz pisać jakościowe treści sprzedażowe oraz marketingowe
  • masz doświadczenie w edycji lub korekcie tekstów
  • jesteś osobą samodzielną w działaniu
  • cechuje Cię kreatywność, terminowość oraz dobre zorganizowanie
  • posiadasz doświadczenie w pracy w dziale marketingu

Mile widziane:

  • znajomość specyfiki rynku usług hostingowych i domen
  • doświadczenie we współpracy z grafikami przy tworzeniu kreacji
  • własne portfolio tekstów komercyjnych

Firma proponuje:

  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
  • umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji)
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w coachingach, szkoleniach i projektach rozwojowych
  • pakiet atrakcyjnych benefitów i zniżki na usługi nazwa.pl (m.in. pakiet startowy, ubezpieczenie medyczne,
    MultiSport, budżet rozwojowy, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne itp.)
  • pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość awansu wewnętrznego i/lub udział w rekrutacjach wewnętrznych

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie przez stronę oferty

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 12 stycznia 2021 r.