Firma Marketing Investment Group poszukuje Młodszego copywritera

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • redagowanie newsletterów i innych treści promocyjnych dla e-commerce
  • pisanie tekstów SEO
  • prowadzenie blogów oraz tworzenie artykułów o tematyce modowej i lifestylowej
  • ścisła współpraca z zespołem social media przy tworzeniu contentu
  • tworzenie treści marketingowych, haseł reklamowych i tekstów do serwisów branżowych

  • doskonale znasz zasady języka polskiego
  • masz “lekkie pióro” i gładki styl
  • posiadasz podstawowe zdolności korektorskie i umiejętność redagowania tekstów
  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na codzienną komunikację i tworzenie haseł reklamowych
  • jesteś osobą kreatywną, sumienną i dbasz o szczegóły
  • interesujesz się branżą modową i orientujesz się w aktualnych trendach

Mile widziane:

  • ukończone studia o specjalnościach: filologia polska, dziennikarstwo, PR lub media społecznościowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw komunikacji w różnych kanałach marketingu internetowego
  • podstawowa wiedza z zakresu działania e-commerce
  • przykładowe teksty lub portfolio

Firma proponuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • profesjonalne wdrożenie
  • karierę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zniżki na markowe produkty
  • prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy OK system
  • eventy firmowe, miłe upominki na różne okazje

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie przez stronę oferty

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 7 stycznia 2021 r.