Agencja Kreatywna Madeinbrain Studio, skupiająca się na kampaniach wizerunkowych oraz projektowaniu opakowań i materiałów wspierających ich sprzedaż poszukuje Specjalisty ds. Social Media

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • rozwój komunikacji przez media społecznościowe (Facebook, Instagram)
  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej dla mediów społecznościowych
  • planowanie i tworzenie kampanii reklamowych, postów, harmonogramów
  • monitorowanie mediów, rynku, konkurencji, trendów
  • planowanie tematów i zawartości merytorycznej (pisanie tekstów)
  • współpraca z działami marketingu
  • prowadzenie i raportowanie płatnych kampanii

Wymagania:

  • doświadczenie związane z aktywnością w social mediach
  • znajomość popularnych narzędzi marketingowych i analitycznych, np. Google Analytics
  • doświadczenie w planowaniu, rozliczaniu i raportowaniu kampanii Facebook Ads
  • łatwość oraz swoboda w budowaniu jasnego przekazu w mowie i piśmie
  • pracowitość, zaangażowanie
  • kreatywność
  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy oraz umiejętność pracy w zespole

Madeinbrain Studio proponuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inną preferowaną formę)
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań
  • wsparcie na każdym etapie pracy
  • bardzo przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na  wojtek@madeinbrain.com.pl

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 5 listopada 2019 r.