Firma LPP S.A. poszukuje Graficzki lub Grafika internetowego do marki Mohito

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • tworzenie podstawowych kreacji graficznych dla sklepu internetowego marki Mohito
  • projektowanie banerów, mailingów i materiałów do kampanii internetowych
  • współudział w tworzeniu Landing Pages oraz niezbędnych elementów graficznych sklepu internetowego
  • współpraca z zespołem sprzedażowym E-commerce
  • śledzenie najnowszych trendów rynkowych i monitorowanie konkurencji

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator oraz InDesign
  • zrozumienie i znajomość branży fashion
  • znajomość zagadnień dotyczących reklamy online
  • kreatywność i wysokie poczucie estetyki
  • sumienność, dokładność, terminowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym
  • twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru
  • możliwość współtworzenia jednego z największych polskich e-commerce w branży fashion
  • kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP
  • dodatkowe benefity (opieka zdrowotna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, prezenty świąteczne)
  • dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów
  • programy wolontariatu pracowniczego

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 27 maja 2021 r.