Firma  L.Grant HR Consulting poszukuje Grafika komputerowego

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • kreowanie i przygotowanie do druku graficznych materiałów direct mailingowych (broszury, książki, koperty, listy, ulotki, plakaty itp.)
  • kontakt z drukarniami, akceptacja proofów i ozalidów, ustalanie specyfikacji powstających materiałów
  • udział w kreacyjnych pracach koncepcyjnych
  • realizacja bieżących dodruków materiałów firmowych
  • retusz i obróbka zdjęć
  • nanoszenie korekty
  • dbanie o spójność i wysoką jakość tworzonych projektów na każdym etapie ich realizacji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CC (InDesign, Photoshop, Illustrator)
  • bardzo dobra znajomość zasad składu tekstu i typografii
  • wiedza techniczna z zakresu DTP i przygotowania plików do druku
  • znajomość technik uszlachetniania druku i umiejętność ich stosowania w projekcie
  • wysokie poczucie estetyki, kreatywność i dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • utrzymywanie porządku w nazewnictwie plików i w samym projekcie
  • umiejętność odnalezienia się w tradycyjnej stylistyce i tematyce religijnej
  • dodatkowym atutem będą umiejętności z zakresu montażu filmów i znajomość programów do obróbki materiałów audiowizualnych

Firma proponuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • wygodne i kameralne miejsce pracy w dobrej lokalizacji (centrum Krakowa)
  • obiady pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 31 maja 2021 r.