Firma Integer Group Services poszukuje Digital Graphic Designera

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • realizacja projektów i rozwój systemów UI (Aplikacja mobilna, webdesign)
  • realizacja kampanii marketingowych (Digital, ATL, SoMe)
  • opieka nad spójnością wizualną marki
  • odpowiedzialność za aktualizację materiałów wizualnych tworzonych, zgodnie z najnowszymi trendami na rynku
  • wsparcie sesji fotograficznych i video
  • wsparcie innych działów w zakresie kreacji i dystrybucji materiałów brandingowych

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w realizacji kreacji digital, social media, google adds
  • wykształcenie kierunkowe, związane z grafiką, designem lub wzornictwem
  • biegła obsługa środowiska Adobe CC (PSD, AI, IND, XD, AE, AA)
  • dobra znajomość Figmy
  • rozumienia User Experience
  • sprawne posługiwanie się wieloma różnorodnymi programami graficznymi
  • umiejętność pracy z dużymi, złożonymi projektami, jak i małymi grafikami
  • umiejętność organizacji pracy projektowej, wspieranej programami typu Asana
  • chęć stałego doskonalenia swoich umiejętności, śledzenia trendów
  • dobre zdolności organizacyjne, umiejętność komunikacji w zespole
  • umiejętności pracy z briefem projektowym

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym systemem wynagradzania i premiowania
  • elastyczny czas pracy
  • w dużej części pracę zdalną
  • benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 31 maja 2021 r.