Agencja IF.PL poszukuje
Junior Content Specialist

Miejsce pracy: praca zdalna

Opis stanowiska:

  • redagowanie zleconych treści
  • tworzenie treści na zlecenia klientów
  • publikacja treści w CMS (WordPress i inne)
  • przygotowywanie list tematów oraz weryfikacja treści pod kątem SEO
  • wsparcie działu content w bieżących działaniach

Wymagania:

  • student lub absolwent kierunków humanistycznym (mile widziani studenci filologii polskiej)
  • lekkie pióro i perfekcyjna znajomość zasad języka polskiego
  • umiejętność tworzenia i redagowania treści
  • doskonała znajomość MS Word
  • chęć rozwoju, własna inicjatywa, komunikatywność i pozytywna energia
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (40h/tygodniowo)
  • znajomość podstaw SEO i optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarek

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu treści w Internecie (np. prowadzenie bloga, strony internetowej)
  • doświadczenie w korekcie tekstów

  • do wyboru zatrudnienie: na etat lub część etatu, na umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • szkolenia z zakresu content marketingu, SEO, narzędzi i analityki
  • współpracę z redakcjami wiodących portali internetowych
  • wykorzystanie wiedzy w praktyce, zdobycie cennych umiejętności, pożądanych na rynku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 24 stycznia 2022 r.