Grupa Heban poszukuje Referenta ds. danych produktowych w sklepie internetowym

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • uzupełnianie oferty produktowej według gotowych szablonów
  • tworzenie i wprowadzanie unikalnych opisów produktów na stronę sklepu internetowego
  • monitoring i aktualizacja bieżącej bazy produktów
  • współpraca z Biurem Obsługi Klienta

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w sklepie internetowym w zakresie zarządzania produktami i/lub wsparcia sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym dobra znajomość programu Excel
  • podstawowa znajomość obsługi programów graficznych – GIMP (edycja obrazów, wycinanie z tła)
  • dokładność, predyspozycje do pracy z dużą ilością danych
  • umiejętność organizacji własnej pracy, wysoka samodzielność
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowanie przydzielanych zadań
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (po okresie próbnym możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę)
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 8 czerwca 2020 r.