Grupa Deweloperska START poszukuje Grafika

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • tworzenie materiałów do druku i do internetu

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu materiałów wykorzystywanych w druku i Internecie
  • biegła obsługa programów graficznych np. Adobe Photoshop, CorelDRAW
  • predyspozycje marketingowe – mile widziane umiejętności opracowania tekstów do materiałów firmowych typu: foldery, prasa firmowa, etc.
  • kreatywność i oryginalność pomysłów
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem graficznym: kompozycja, wyczucie koloru, typografia, umiejętność łączenia w projektach atrybutów estetycznych i aspektów komunikacyjnych
  • samodzielność, dokładność i terminowość w realizacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane portfolio własnych projektów graficznych

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 8 czerwca 2020 r.