Firma Gandalf Sp. z o.o. poszukuje Copywritera/Specjalisty ds. content marketingu

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • tworzenie intrygujących treści na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • tworzenie tekstów i wsparcie komunikacji w social media
  • tworzenie notek prasowych i wsparcie w działaniach PR
  • prowadzenie bloga marki Gandalf.com.pl
  • optymalizacji tekstów pod kątem widoczności w wyszukiwarce według wytycznych
  • współudział w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowej i promocji marki

Wymagania:

  • pasja pisania i tworzenia
  • „lekkie pióro” oraz doświadczenie w profesjonalnym lub amatorskim pisaniu treści krótszych i dłuższych
  • znajomość social mediów
  • systematyczność, samodzielność i inicjatywa
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu treści w Internecie
  • znajomość zagadnień SEO
  • doświadczenie w pracy w marketingu internetowym

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub niepełny etat (do ustalenia) lub umowę zlecenie, B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • zniżki na cały asortyment w naszym sklepie

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie przez stronę oferty

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 4 stycznia 2021 r.