Firma Galeco Sp. z o.o. poszukuje
Specjalisty ds. promocji

Miejsce pracy: Balice (pow. krakowski)

Opis stanowiska:

  • nadzór, administracja i aktualizacja stron internetowych firmy (CMS: Drupal, WordPress), a także koordynacja tworzenia nowych stron
  • zarządzanie domenami i hostingiem
  • koordynacja działań w social mediach przy współpracy z agencją zewnętrzną (monitorowanie i zwiększanie efektywności realizowanych działań, nadzór nad tworzeniem i realizacją harmonogramu publikacji)
  • koordynacja działań związanych z projektowaniem ekspozytorów produktowych i realizacja ich zamówień
  • nadzór nad ekspozycją Galeco u dystrybutorów i w biurach handlowych
  • współpraca przy organizacji targów i innych eventów
  • tworzenie informacji produktowych, prezentacji, wysyłka newslettera
  • współtworzenie budżetu marketingowego
  • śledzenie trendów marketingowych i rynkowych
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (zaoczne), preferowane kierunki: marketing, grafika komputerowa
  • doświadczenie: minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość pracy ze stronami internetowymi i zarządzania CMS, wiedza na temat UX
  • zmysł techniczny niezbędny do współpracy z działem technicznym
  • znajomość zagadnień związanych z marketingiem i budowaniem świadomości marki
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, komunikatywność, entuzjazm
  • dokładność, dobra organizacja pracy, uczciwość
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera – MS Office (Excel, Word, Power Point), Corel lub inny program graficzny

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o dobrej atmosferze i wysokiej kulturze pracy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 5 lutego 2024 r.