Firma Fracthon poszukuje Grafika (Graphic Designera)

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • tworzenie projektów graficznych oraz koncepcji wizualnych związanych z kompleksową kreacją wizerunku
  • przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań online (m.in. mailingi, banery, newslettery), wprowadzanie aktualizacji na stronach internetowych (przez istniejący CMS strony)
  • przygotowywanie elementów graficznych dla restauracji: plakatów, ulotek, menu boarding itp. (modyfikacje istniejących projektów oraz tworzenie nowych rozwiązań)
  • wdrażanie zaprojektowanych elementów identyfikacji wizualnej
  • przygotowywanie prezentacji projektów, edytowanie już istniejących prezentacji
  • śledzenie oraz analiza istniejących światowych i krajowych trendów konsumenckich w branży gastronomicznej
  • przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku (DTP)

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym (poparte portfolio)
  • kreatywność i pasja do projektowania
  • dobra znajomość programów (CorelDraw oraz Ilustrator, Photoshop)
  • doświadczenie w DTP (przygotowywanie plików do druku)
  • znajomość zasad typografii
  • perfekcjonizm, dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność i terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • otwartość na nowe rozwiązania, zmysł estetyczny

Mile widziane:

  • umiejętność projektowania stron internetowych
  • umiejętność animowania
  • umiejętność pracy w środowisku 3D

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • komfortowe warunki pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 31 maja 2021 r.