Foodsi poszukuje
Junior Graphic Designera

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • tworzenie kreacji graficznych, m.in. grafiki i filmiki do mediów społecznościowych, prezentacje oraz materiały do druku
  • dostosowywanie przygotowanych materiałów do odpowiednich formatów
  • współtworzenie kampanii reklamowych oraz różnych ciekawych projektów graficznych
  • współpraca ze wszystkimi działami w Foodsi
  • wspieranie całego zespołu Marketingowego w procesie kreatywnym

Wymagania:

  • ciekawe i inspirujące portfolio
  • minimum rok komercyjnego doświadczenia pracy na podobnym stanowisku (mile widziane inhouse marketing team, studio graficzne lub agencja reklamowa)
  • bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign czy Premiere Pro
  • duże wyczucie estetyczne, niezliczone pokłady kreatywności, odważne pomysły i dobrą umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja własnej pracy uwzględniając różne terminy i deadline’y
  • zorientowanie w obecnych trendach dot. projektowania i marketingu
  • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

Mile widziane:

  • znajomość Figmy
  • doświadczenie we współpracy z UI/UX designerami aplikacji
  • doświadczenie pracy w tworzeniu love brandu
  • wyższe wykształcenie graficzne lub artystyczne
  • jakiekolwiek doświadczenie lub zainteresowanie środowiskiem gastro

  • wynagrodzenie w przedziale 6000-7500 PLN (brutto na umowę zlecenie lub netto na B2B)
  • pracę przy innowacyjnym i nietuzinkowym projekcie z sektora food-tech
  • prywatną opiekę medyczną i kafeterię benefitów
  • realny wpływ na rozwój i brand Foodsi

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 5 grudnia 2023 r.