Firma Feelgood Sp. z o.o. poszukuje
Grafika kreatywnego

Miejsce pracy: Kryspinów (pow. krakowski)

Opis stanowiska:

  • projektowanie na potrzeby działań komunikacyjnych, marketingowych i sprzedażowych
  • tworzenie grafik do kampanii online – m.in. landing pages, newslettery, Google Ads
  • projektowanie na strony internetowe i social media
  • przygotowywanie materiałów do druku
  • wspieranie różnych projektów w zakresie web designu i brandingu
  • kręcenie, montowanie, animowanie
  • tworzenie w zgodzie ze sztuką i trendami

Wymagania:

  • umiejętność projektowania, montowania i animowania
  • dobra znajomość programów z pakietu Adobe
  • wiedza z zakresu UX, UI i RWD
  • znajomość zasad DTP
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu
  • min. 2-letnie doświadczenie

Mile widziane:

  • doświadczenie w e-commerce i w SM

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • elastyczne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • swobodną atmosferę i bardzo pozytywną ekipę
  • kartę Multisport
  • opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 5 marca 2024 r.