Firma F.H.U. “GUBEX” JAROSŁAW GUBAŁA poszukuje
Grafika / Graficzki – Graphic Designera

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • tworzenie materiałów graficznych do działań digitalowych, m.in. bannery, infografiki, reklamy display, grafiki do mailingów i mediów społecznościowych
  • projektowanie i przygotowanie do druku, w tym kontrola jakości i poprawność kolorów, opakowania, etykiety i materiały marketingowe
  • współtworzenie nowych projektów opakowań
  • współpraca z Lead Graphic Designerem oraz pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • retusz, obróbka zdjęć

Wymagania:

  • dobra znajomość programów Adobe: Illustrator, Photoshop, After Effect
  • znajomość zasad i aktualnych trendów w projektowaniu w obszarze digital i print
  • kreatywność i zainteresowanie designem
  • zmysł estetyczny i ogromne zwracanie uwagi na jakość i szczegóły
  • proaktywność, chęć rozwoju, samodzielność i otwartość

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zleceni lub kontrakt B2B – do wyboru
  • dofinansowany pakiet sportowy oraz pakiet prywatnej opieki medycznej
  • rabaty pracownicze na asortyment firmy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 7 lutego 2024 r.