Firma ERT Group poszukuje Graphic designera

Miejsce pracy: Kraków, ul. Rusiecka 15A

Opis stanowiska:

  • projektowanie produktów licencyjnych dla dorosłych i młodzieży – akcesoria: GSM, lifestyle, komputerowe, samochodowe, gift, home, mała elektronika, biżuteria itp. (produkty takich marek jak: Marvel, Disney, Star Wars, Warner Bros, Mattel,Hasbro, Universal Studio, Nickelodeon i ponad 20 innych brandów)
  • projektowanie katalogów i lookbooków
  • tworzenie materiałów marketingowych
  • przygotowywanie produktów i materiałów reklamowych do produkcji

Wymagania:

  • praktyczna znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator oraz InDesign)
  • kreatywność
  • optymizm, pozytywne nastawienie oraz chęć rozwoju
  • sumienność
  • umiejętność rysowania nie jest konieczna (projekty są tworzone na postawie brandingowych katalogów licencyjnych zawierających tysiące oryginalnych grafik)

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę
  • pracę w siedzibie firmy w Krakowie
  • unikalne doświadczenie, wdrożenie w zasady współpracy z największymi markami i sieciami handlowymi
  • możliwość dynamicznego rozwoju
  • uczestnictwo w promocjach i szeroko zakrojonym marketingu licencyjnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez www.

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 26 maja 2020 r.