Firma Elfon Bis poszukuje Webmastera / Web Developera / Grafika / Web Designera ze znajomością WordPressa i PrestaShop

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • aktualizacja, rozbudowa i poprawki istniejących stron oraz tworzenie nowych stron www w oparciu o CMS: WordPress, PrestaShop
  • obsługa YouTube: udział w nagrywaniu, montażu krótkich filmów instruktażowych
  • graficzne opracowanie i przygotowanie do druku materiałów POS: kart produktowych, instrukcji, banerów, rollupów, reklam, katalogów, opakowań itp.
  • prowadzenie Fanpage firmy
  • ścisła współpraca z działami: R&D, Marketingu, Handlu, Produkcji oraz firmami zewnętrznymi w ramach działań marketingowych

Wymagania:

  • znajomość pakietu graficznego Adobe: Photoshop, Premiere, After Effects, InDesign oraz programu Corel
  • praktyczna znajomość systemów CMS (WordPress, PrestaShop), umiejętność aktualizacji i instalacji dodatków i wtyczek, edycji motywów, uruchamiania formularzy kontaktowych, poprawki itp
  • znajomość UX/UI, SEO/SEM związanej z projektowaniem stron www oraz aplikacji
  • znajomość PHP, HTML, CSS3 (Less/SASS), JS
  • logiczność i spójność w kreowaniu marketingowego przekazu
  • inwencja i terminowość w realizacji projektów
  • wiedza adekwatna do sprawnego wykonywania zakresu obowiązków poparta portfolio
  • doświadczenie we współpracy z agencjami mediowymi

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę (pełny etat) lub kontrakt B2B
  • elastyczny czas pracy
  • premie i awans
  • benefity: dofinansowanie szkoleń, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi, paczki świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 28 maja 2021 r.