Firma Edrone prowadząca system CRM dla ecommerce poszukuje Graphic Designera

Miejsce pracy: Kraków ul. Lekarska

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie kreacji graficznych związanych z komunikacją marketingową klientów Edrone
    (np. newslettery, pop-upy, banery, krótkie animacje)
  • tworzenie digitalowych materiałów na potrzeby sieci reklamowych Facebook czy Google

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze grafiki/projektowania min. 1 rok (mogą być to staże, praktyki)
  • znajomość Pakietu Adobe CS (Photoshop, Ilustrator) oraz pakietu Office
  • kreatywność, wyczucie estetyki
  • dokładność i terminowość w realizacji powierzonych projektów
  • inicjatywa oraz samodzielność w działaniu

Edrone proponuje:

  • pracę w pełny wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę
  • pakiety prywatnej opieki medycznej oraz pakiety sportowe
  • pracę dla klientów Edrone z różnych branż
  • fantastyczną atmosferę w pracy pośród wysoce profesjonalnych i kreatywnych zespołów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio na dreamteam@edrone.me

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 20 listopada 2019 r.