Firma Edelweiss E.Stankiewicz, A.Kluzek Sp.J poszukuje 3D designera

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • projektowanie materiałów POS, opakowań
  • przygotowywanie prac do druku (DTP)

Wymagania:

  • umiejętność właściwego odczytywania i kreatywnego interpretowania briefów
  • biegła znajomość programu 3D (preferowany Cinema 4D)
  • biegła znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • ciekawe portfolio
  • dobra organizacja pracy, dokładność i dbałość o każdy szczegół
  • umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu
  • kreatywność i zaangażowanie w realizowane projekty
  • poprawne posługiwanie się językiem polskim – w mowie i piśmie
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilne wynagrodzenie, wysokość uzależniona od posiadanych umiejętności
  • możliwość realizacji projektów dla znanych marek, takich jak: CocaCola, Nestle S.A.,Royal Canin sp. z o.o
  • wsparcie zespołu
  • przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 15 maja 2020 r.