Firma Duna Sp. z o.o. poszukuje Specjalisty ds. marketingu

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • współtworzenie strategii komunikacyjnej oraz tworzenie planu operacyjnego dla poszczególnych kanałów komunikacyjnych
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi w zakresie prowadzenia zintegrowanych kampanii, prowadzenia komunikacji w social mediach oraz działań SEM
  • współpraca z influencerami
  • zarządzenie stroną www
  • tworzenie treści do materiałów promocyjnych tj. ulotki, broszury
  • organizację uczestnictwa firmy w eventach branżowych
  • prowadzenie mediów społecznościowych

Wymagania:

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość narzędzi marketingu internetowego w stopniu średnim (w tym m.in. narzędzia Google, content marketing, pozycjonowanie itp.)
  • „lekkie pióro” oraz pasja w tworzeniu contentu
  • chęć dalszego rozwoju w kierunku marketingu online
  • samodzielność i duża orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
  • komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji
  • gotowość do elastyczności w działaniach i otwartość na myślenie nieszablonowe
  • prawo jazdy kat. B

Firma proponuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w ambitnym zespole i samodzielną realizację interesujących projektów
  • przyjazną i rodzinną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 8 maja 2020 r.