Drukarnia Cyfrowa AlejeStudio poszukuje młodej i kreatywnej osoby do Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientem, obsługa, doradztwo w zakresie poligrafii
  •  przyjmowanie i realizacja zleceń
  • koordynacja terminów i kolejnych etapów realizacji zleceń
  • przygotowanie materiałów do druku
  • obsługa maszyn i urządzeń poligraficznych

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy w dziale obsługi klienta, najlepiej branży poligraficznej lub pokrewnej
  • umiejętności pracy w zespole, ale również samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętności planowania i dobra organizacja pracy
  • systematyczność, punktualność i dyspozycyjność
  • chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • znajomość programów Adobe CC, Corel, CAD (druk, ustawianie skali)
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie poligraficzne średnie lub wyższe

Drukarnia proponuje:

  • pracę na pełny etat w młodym zespole
  • wysokość wynagrodzenia uzależniona od umiejętności
  • stabilne zatrudnienie, współpraca długoterminowa
  • pracę z profesjonalnymi i doświadczonymi pracownikami
  • możliwość rozwoju osobistego, podwyższania kwalifikacji, szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 19.II.2019 r.