Firma CPL Jobs Sp. z o.o. poszukuje Specjalisty ds. e-commerce z j. rosyjskim dla jednego ze swoich klientów

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • optymalizacja wszystkich procesów dotyczących prowadzenia sklepu internetowego w celu zwiększenia sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem użyteczności sieci
  • monitorowanie i analiza kluczowych wskaźników sprzedaży
  • zarządzanie kampaniami promocyjnymi na stronie
  • koordynacja pracy dwu- lub trzyosobowego zespołu
  • bieżące monitorowanie i analiza trendów i konkurencji na rynku lokalnym
  • bliska współpraca z innymi biurami międzynarodowymi

Wymagania:

  • biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego
  • minimum 2-letnie doświadczeniem zawodowe na podobnym stanowisku
  • zdolności analityczne (interpretacja danych)
  • praktyczna znajomość Excela

Firma proponuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, Multisport)
  • możliwości rozwój zawodowego, kursy języka angielskiego i niemieckiego w siedzibie firmy
  • zniżka w sklepie internetowym

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 3 czerwca 2020 r.