Firma COPA-DATA Polska Sp. z o.o. poszukuje Stażysty ds. marketingowo-administracyjnych

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • organizacja i obsługa szkoleń oraz spotkań dla klientów (catering, materiały szkoleniowe itd.)
  • komunikacja z klientami: telefoniczna, mailowa
  • utrzymywanie efektywnego przepływu informacji i korespondencji firmowej
  • zarządzanie dokumentacją firmy: archiwizowanie, przechowywanie
  • efektywny udział w przygotowaniach do imprez branżowych typu: targi branżowe, konferencje tematyczne, seminaria itp.
  • prowadzenie ewidencji materiałów biurowych i marketingowych oraz ich zamawianie
  • przygotowywanie materiałów merytorycznych, w tym prezentacji i raportów na potrzeby dyrekcji

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum średnie lub absolwenci studiów wyższych
  • status osoby bezrobotnej warunek konieczny
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word, Power Point)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zaangażowanie, entuzjazmu, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
  • otwartość na naukę, nowe
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

  • ciekawy i pełny wyzwań płatny staż międzynarodowym środowisku
  • możliwość nabycia praktycznej wiedzy
  • przyjazną atmosferę w biurze
  • po zakończeniu stażu możliwość podpisania Umowy o Pracę

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 18 czerwca 2020 r.