Firma Comarch poszukuje Copywritera

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • przygotowanie treści marketingowych: notek prasowych, opisów produktów, artykułów na blogu, case studies, treści na strony, raportów branżowych, treści do folderów, ulotek, e-booków i poradników, scenariuszy animacji i filmów video
  • korekta oraz redakcja treści przygotowanych przez inne osoby w dziale marketingu i product managerów
  • współpraca z Dyrektorem Marketingu w definiowaniu i planowaniu działań z zakresu PR i marketing communications oraz z działem digital marketingu w zakresie optymalizacji treści na stronach internetowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • lekkie pióro oraz doświadczenie w pisaniu atrakcyjnych stylistycznie i merytorycznie, angażujących treści
  • umiejętność:
    • redagowania i korekty tekstów w języku polskim i angielskim
    • znajdowania specjalistycznych informacji w Internecie
    • tworzenia i optymalizacji treści w oparciu o zasady SEO, dobór słów kluczowych oraz odpowiednie formatowanie tekstu
  • biegła znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w branży IT lub innych technologicznych

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • indywidualny plan szkoleń i rozwoju
  • prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na stronie https://www.pracuj.pl/praca/copywriter-krakow,oferta,7131059

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 18 października 2019 r.