Firma Columbus Energy poszukuje Koordynatora ds. mediów społecznościowych

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • planowanie i realizacja komunikacji na portalach społecznościowych wspólnie z Brand Managerami oraz Product Ownerami zgodnie z zatwierdzoną strategią
  • komunikacja marek, produktów i usług oraz trendów
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych sposobów komunikacji
  • zarządzanie podległym Zespołem
  • monitorowanie, analiza i raportowanie skuteczności działań
  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej

Firma oczekuje:

  • minimum 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości funkcjonowania mediów społecznościowych i technik związanych z ich obsługą
  • perfekcyjnej umiejętności komunikacji
  • umiejętności i doświadczenia w koordynowaniu zadań i Zespołu
  • umiejętności przydzielania zadań, motywowania i osiągania zamierzonych celów
  • pasji i serca do marketingu internetowego oraz szeroko rozumianej komunikacji
  • kreatywności i otwartości na nowe, nieszablonowe działania
  • dobrej znajomości języka angielskiego

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym Zespole
  • wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażaniu własnych pomysłów
  • opiekę medyczną i kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 8 maja 2020 r.