Firma Bryksy M2 Sp. z o.o. poszukuje
Specjalisty ds. marketingu

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • tworzenie kampanii reklamowych online i offline dla nowych inwestycji
  • współpraca z agencjami reklamowymi, grafikami oraz portalami branżowymi
  • koordynowanie przygotowywania materiałów w ramach działań ATL i BTL
  • tworzenie treści na potrzeby content marketingu
  • copywriting materiałów promocyjnych
  • zarządzanie stroną www oraz profilami w mediach społecznościowych
  • prezentacja firmy na targach branżowych
  • analiza konkurencji oraz rynku deweloperskiego
  • przygotowywanie raportów, prezentacji oraz harmonogramów
  • wsparcie zespołu w realizacji projektów
  • współpraca z innymi działami w firmie oraz oddziałem
  • kreowanie wizerunku firmy, budowanie silnej i rozpoznawalnej marki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z obszaru marketingu
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość WordPressa
  • podstawowa wiedza z zakresu SEM i SEO
  • znajomość narzędzi Google Analytics
  • umiejętność tworzenia prostych grafik w Canvie
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • lekkie pióro
  • umiejętność analitycznego myślenia (analiza danych)
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • wyczucie estetyczne i kreatywność
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • entuzjazm i zaangażowanie
  • elastyczność
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość podstaw budownictwa i rynku deweloperskiego
  • znajomość programu Asana
  • doświadczenie w obsłudze Facebook Business Managera
  • umiejętność tworzenia treści SEO i montażu video w Canvie
  • znajomość aktualnych trendów w mediach społecznościowych

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę
  • pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 8 lutego 2024 r.