Firma BK MANAGEMENT Sp. z o.o. poszukuje
Grafika / Graficzki

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • projektowanie i przygotowanie materiałów do druku (foldery, katalogi, ulotki, wizytówki, artykuły do prasy)
  • projektowanie materiałów online (banery, mailingi, kampanie, newslettery,)
  • projektowanie identyfikacji wizualnych
  • projektowanie prezentacji Power Point
  • współpraca z dostawcą makiet 3D, koordynacja i weryfikacja prac nad makietą

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku grafika
  • znajomość pakietu Adobe (znajomość Photoshop, Ilustrator, Indesign, Lightroom)
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel)
  • staranność, dokładność oraz terminowość w działaniu
  • zaangażowanie oraz komunikatywność
  • kreatywność, zmysł estetyczny oraz dbałość o detale

Mile widziane:

  • umiejętność czytania rzutów architektonicznych

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • udział w tworzeniu nowoczesnych projektów w branży nieruchomości
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • wsparcie doświadczonych liderów swojej branży

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 7 lutego 2024 r.