Wydawnictwo INŻYNIERIA Sp. z o.o. poszukuje Grafika Web Designera

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • projektowanie materiałów webowych (strony www, landing page, mailing, kampanie banerowe, newslettery)
  • optymalizacja istniejących stron pod kątem UX/UI i RWD
  • tworzenie materiałów graficznych na potrzeby kanałów social media
  • projektowanie identyfikacji wizualnych
  • projektowanie zoptymalizowanych animowanych bannerów
  • tworzenie od strony graficznej raportów oraz prezentacji PowerPoint
  • przygotowanie kreacji wizualnej materiałów biznesowych (raporty, sprawozdania) i promocyjnych (ulotki, foldery, katalogi itp.)
  • tworzenie infografik

Wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość i umiejętność stosowania zasad/technik UX/UI i RWD
  • biegła znajomość programów graficznych w zakresie projektowania serwisów internetowych oraz materiałów do druku (Photoshop, Illustrator, …)
  • podstawowa znajomość najpopularniejszych CMS
  • praktyczna znajomość procesu powstawania projektów serwisów internetowych
  • kreatywność, znajomość zasad kompozycji i wyczucie estetyki
  • znajomość podstaw HTML, CSS

Mile widziane:

  • znajomość dowolnego oprogramowania do animacji webowej
  • znajomość zasad składu (DTP) oraz obsługi programu InDesign
  • umiejętność przygotowania plików graficznych do druku
  • znajomość programu Adobe XD

  • stabilną formę zatrudnienia w rozwijającej się firmie (do wyboru umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt b2b)
  • dodatkowe ubezpieczenie, a z czasem pakiet zdrowotny

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 10 lutego 2022 r.