Agencja Reklamowa Studio Siedem Grzegorz Żółtowski, producent wysokiej jakości materiałów promocyjnych i gadżetów reklamowych poszukuje Sitodrukarza

Miejsce pracy: Kraków, ul. Myślenicka 186

Opis stanowiska:

  • zadrukowywanie sitodrukiem wielokolorowo materiałów reklamowych
  • obsługiwanie karuzeli półautomatycznej
  • wykonywanie odbitek z użyciem sita ręcznego

Wymagania:

  • praca raczej dla mężczyzny
  • nie ma ograniczeń wieku
  • chęć do pracy i staranność w wykonywaniu zadań
  • dbałość o utrzymywanie w czystości miejsca pracy
  • nie wymagane jest uprzednie doświadczenie

Studio Siedem proponuje:

  • zatrudnienie na pełny etat i umowę o prace
  • praca na pierwszą zmianę
  • kilkudniowy płatny okres próbny
  • szkolenie stanowiskowe i szansa wyuczenia się nowego zawodu
  • możliwość pracy w przyjaznym kilkunastoosobowym zespole
  • wynagrodzenie do uzgodnienia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z właścicielem Studia Siedem na  grzegorz@studiosiedem.com.pl

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 26 października 2019 r.