Agencja Reklamowa Navigator poszukuje Grafika Specjalisty DTP

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • skład i przygotowanie do druku gazetek oraz katalogów reklamowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość zasad DTP oraz doświadczenie w przygotowaniu materiałów graficznych do druku i Internetu (używanie stylów, GREP)
  • biegłe posługiwanie się programami graficznymi (InDesign, Photoshop, Illustrator)
  • dobre portfolio zrealizowanych prac
  • terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • mile widziana umiejętność tworzenia projektów graficznych katalogów, plakatów i innych materiałów reklamowych

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • pewność zatrudnienia w wyjątkowej i stabilnej firmie
  • dobrą kawę i przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę https://www.pracuj.pl/praca/grafik-specjalista-dtp-krakow,oferta,7043850

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 31 sierpnia 2019 r.