Agencja Reklamowa BTL Fabryka Magika poszukuje pracownika do działu Obsługi klienta

Miejsce pracy: Kraków

  • biuro firmy jest zlokalizowane w południowej części Krakowa (Podgórze), z dobrym połączeniem komunikacyjnym (autobus, tramwaj)
  • praca wykonywana w pomieszczeniu biurowym oraz w terenie, z wykorzystaniem telefonu, samochodu firmowego, komputera oraz internetu
  • codzienny kontakt z Klientami, współpracownikami (niewielki zgrany zespół), grafikami, Działem Realizacji oraz bezpośrednim przełożonym

Opis stanowiska:

  • obsługa zapytań ofertowych
  • budowanie swojej bazy Klientów poprzez spotkania handlowe
  • przygotowywanie ofert zgodnie ze standardami firmy
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych

Wymagania:

  • umiejętność precyzyjnego komunikowania się za pomocą mowy i pisma
  • znajomość systemu MS Windows oraz programów MS Word i Excel
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w branży mile widziane

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wprowadzające i podnoszące kwalifikacje
  • wsparcie przełożonego i współpracowników
  • praca z TOPowymi markami i firmami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 6 maja 2020 r.