Firma Morele.net Sp. z o.o. poszukuje
Junior Graphic Designera

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • tworzenie grafik na potrzeby www i social media
  • projektowanie opakowań do produktów
  • przygotowywanie materiałów marketingowych dla wszystkich kanałów sprzedaży
  • obróbka graficzna oraz retusz zdjęć
  • przygotowywanie wizualizacji produktów
  • dbanie o spójność UX/UI materiałów oraz strony www
  • opracowywanie i poprawa kart produktów
  • śledzenie trendów wśród konkurencji
  • dbanie o spójny wizerunek marek

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • własne portfolio
  • znajomość branży sportowo/fitnessowej w mediach społecznościowych
  • wykształcenie kierunkowe (mile widziane osoby po kierunkach związanych z projektowaniem graficznym)
  • doświadczenie związane z obróbką i retuszem zdjęć
  • znajomość podstaw HTML
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów graficznych: Adobe Photoshop, Corel Draw, Lightroom
  • umiejętność kreatywnego, twórczego myślenia

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z DTP
  • doświadczenie w projektowaniu nowych produktów

  • elastyczną formę zatrudnienia – w zależności od preferencji kandydata (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b)
  • system wynagrodzeń oparty o podstawę + premię
  • pracę w trybie mieszanym (2 dni biuro, reszta zdalnie)
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i cennego doświadczenia
  • pracę w gronie ekspertów, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzą do realizowanych projektów
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce

  • pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 9 lutego 2022 r.