Agencja marketingowa Freshview poszukuje Specjalisty ds. sprzedaży B2B

Miejsce pracy: praca zdalna

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (usługi marketingu internetowego: pozycjonowanie, kampanie reklamowe Google Ads, prowadzenie social media: Facebook, Instagram) drogą elektroniczną: telefon, wideokonferencja
  • pozyskiwanie partnerów biznesowych
  • analiza prowadzonych działań marketingowych
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania relacji
  • dostępność przez 8h lub 4h dziennie w dni robocze
  • doświadczenia w pozyskiwaniu klientów

Firma proponuje:

  • pracę zdalną, zatrudnienie na etat lub 1/2 etatu
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii za efekty
  • szkolenia pozwalające na dogłębne zrozumienie oferowanych usług
  • szkolenia w zakresie sprzedaży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 15 maja 2020 r.