Randstad Polska poszukuje New Business Managera do Działu Mediów dla jednego ze swoich klientów – dynamicznie rozwijającej się agencji digitalowej

Miejsce pracy: Kraków, możliwość pracy zdalnej

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie relacji z obecnymi klientami
  • przygotowywanie ofert i ich prezentacja
  • negocjowanie warunków współpracy
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • analiza rynku i konkurencji

Wymagania:

  • znajomość narzędzi i sposobu zakupu powierzchni reklamowych: reklama w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), Programmatic Buying (Adform, DoubleClick), Google Ads (gdn, search, youtube, merchant center), Linkedin, Twitter
  • znajomość specyfiki rynku mediów
  • znajomość zasad planowania mediów
  • doświadczenie w pozyskiwaniu briefów mediowych
  • doświadczenie we współpracy z działem mediów lub domem mediowym

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niekorporacyjną atmosferę w pracy
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach
  • prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
  • chill room
  • owoce i słodkości

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 18 maja 2020 r.