Firma Adecco Poland Sp. z o.o. poszukuje Grafika kreatywnego dla jednego ze swoich klientów

Miejsce pracy: woj. małopolskie

Opis stanowiska:

  • projektowanie opakowań produktów w kategorii FMCG
  • projektowanie grafik na potrzeby social media oraz stron internetowych
  • wykonywanie projektów graficznych i przygotowywanie do druku materiałów DTP (ulotki, plakaty, katalogi, itp.)
  • aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów odpowiadających potrzebom firmy
  • tworzenie i rozwijanie spójnej, profesjonalnej identyfikacji wizualnej
  • dbanie o spójną tożsamość wizualną firmy we wszystkich kanałach komunikacyjnych

Wymagania:

  • wiedza z zakresu grafiki projektowej, poparta doświadczeniem
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z procesem DTP oraz przygotowaniem do druku
  • biegła znajomość programów graficznych, w tym programów z pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator)
  • doświadczenie w zakresie designu (kompozycja, dobór formatów i kolorów, ilustracji, typografii)
  • portfolio z zakresu realizacji dla branży FMCG
  • kreatywność, wyczucie estetyki i zaangażowanie
  • znajomość trendów reklamowych i marketingowych w projektowaniu opakowań oraz materiałów reklamowych

Firma proponuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i pracy z topowymi markami
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 11 maja 2020 r.