Firma Adams Group poszukuje
Graphic Designera 2D/3D

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • tworzenie grafik do wykorzystania w działaniach e-commerce i social media
  • przygotowywanie zdjęć i wizualizacji produktów
  • tworzenie grafik na potrzeby reklam, wydarzeń, prezentacji
  • przygotowywanie folderów promocyjnych, plików do publikacji, druku i emisji
  • nadzór nad archiwizacją i aktualizacją plików graficznych
  • projektowanie identyfikacji wizualnej firmy

Wymagania:

  • umiejętność tworzenia grafik komputerowych, ilustracji
  • kreatywność i innowacyjne podejście do projektowania
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz gotowość do dzielenia się pomysłami i wskazówkami z innymi członkami zespołu

Mile widziane:

  • umiejętność obróbki 3D

Firma proponuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • możliwość pracy hybrydowej
  • ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 17 maja 2024 r.