Firma Talent IN poszukuje dla jednego ze swoich klientów Account Executive / Specjalisty ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa klientów B2B
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji ze stałymi klientami
  • aktywna sprzedaż kampanii marketingowych w tym powierzchni reklamowych i mediów
  • realizowanie planów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży kampanii marketingowych, reklamy, mediów lub pokrewne
  • umiejętność pracy z klientem
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność realizacji planów sprzedażowych
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji
  • odpowiedzialność, wielozadaniowość
  • prawo jazdy kat. B

Firma proponuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu premiowego
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • benefity pracownicze
  • pracę w nowoczesnym biurowcu z mnóstwem udogodnień (strefa relaksu, wewnętrzna stołówka, dogodny dojazd)

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 5 maja 2020 r.