Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: Wydawnictwo Sine Qua Non | Grafik komputerowy (wsparcie DTP)

23-Apr-2018

Wydawnictwo Sine Qua Non poszukuje Grafika komputerowego (wsparcie DTP)

Miejsce pracy: Kraków, w siedzibie firmy (tylko praca stacjonarna)

Jesteśmy otwarci na młodych ludzi, którzy dopiero rozpoczynają pracę.
Poszukujemy ambitnych i kreatywnych osób, które nie boją się wyzwań i działań pod presją czasu.

Zakres obowiązków:
– tworzenie linii graficznych na potrzeby akcji marketingowych książek w social media i nie tylko
– projektowanie materiałów promocyjnych do Internetu (banery, elementy stron internetowych)
– projektowanie materiałów do druku (ulotki, reklama prasowa, książka)
– obróbka zdjęć

Wymagania:
– dobra znajomość programów Adobe Photoshop oraz InDesign
– znajomość zagadnień DTP
– znajomość zagadnień związanych z social media
– kreatywność, zaangażowanie i samodzielność
– znajomość HTML, CSS oraz Illustratora będzie dodatkowym atutem

Wydawnictwo SQN proponuje:
– zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
– elastyczne godziny pracy
– możliwość rozwoju i pracy nad ciekawymi projektami związanymi z książkami
– uczestnictwo w procesie kreatywnym i wydawniczym

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z portfolio na praca@wsqn.pl

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami. Na zgłoszenia czekamy do końca kwietnia.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie
dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

Uwaga:
Oferta opublikowana 23.IV.2018 r.

Polecamy kurs

22|09|2018 Warsztaty: Współpraca grafika DTP z drukarnią

12-godz. warsztaty "Współpraca grafika DTP z drukarnią" Wiedza, której na pewno nie znajdziesz w internecie. Ćwiczenia z wykorzystaniem programów graficznych..... Szczegóły
Poinformuj znajomych

28|09|2018 Kurs: Tworzenie animacji w After Effects

18-godz. kurs Tworzenie animacji w After Effects Rozpoczynamy przygodę z profesjonalną animacją – połączymy wideo z grafiką, tekstem i fotografią dodamy efekty specja..... Szczegóły