Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: Wydawnictwo Feniks Media Group | Grafik

03-Apr-2017

Wydawnictwo Feniks Media Group
poszukuje Grafika

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
– skład magazynów prasowych, reklam i innych materiałów drukowanych
– przygotowanie materiałów do internetu

Wymagania:
– doświadczenie w przygotowywaniu materiałów graficznych do druku i na www
– biegła znajomość programów z pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign)
– umiejętność projektowania layoutów magazynów prasowych oraz materiałów reklamowych (ulotki, plakaty, reklamy itp.)
– kreatywność i zmysł estetyczny
– umiejętność pracy pod presją czasu
– dokładność i dobra organizacja pracy
– umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
– znajomość WordPress i HTML + CSS

Wydawnictwo proponuje:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia
– udział w różnorodnych działaniach z obszaru content marketingu i custom publishingu
– tworzenie ciekawych projektów prasowych i internetowych

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez stronę

Uwaga:
Oferta opublikowana 3.IV.2017 r.

Polecamy kurs

18|01|2019 Warsztaty: User Experience (UX)

trzydniowe 16-godz. warsztaty "User Experience (UX)" Dla kogo? web designerów, informatyków, grafików DTP, kierowników projektów graficznych, projektantów..... Szczegóły
Poinformuj znajomych

19|01|2019 Kurs: Kreacja One Page w WordPress

13-godz. kurs "Kreacja One Page w WordPress" Nowość bo... dzięki Elementor i Page Builder osiągniesz pełną swobodę designu strony www Termin: 19 st..... Szczegóły