Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: Targi w Krakowie Sp. z o. o. | Grafik komputerowy

06-Nov-2018

Firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. poszukuje Grafika komputerowego

Wydarzenia znajdujące się w portfolio Firmy, m.in.: Targi Książki w Krakowie, Targi HORECA i ENOEXPO, Targi stomatologiczne Krakdent,
to znane i cenione na rynku eventowym wydarzenia. Dział graficzny dba o identyfikację wizualną firmy oraz organizowanych wydarzeń.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
– tworzenie grafik webowych: banery, newslettery, grafiki do social media itp.
– tworzenie projektów folderów, ulotek, broszur, banerów, katalogów itp.
– DTP i przygotowanie projektów do druku

Wymagania:
– biegła znajomość programów: Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Acrobat
– umiejętność pracy w zespole
– kreatywność
– punktualność i terminowość
– umiejętność pracy pod presją czasu
– podstawowa znajomość Wordpress będzie sporym atutem, bo w tym kierunku rozwijamy nasze strony
– atutem będzie również umiejętność obsługi systemu OSX (praca na Mac Pro)

Firma proponuje:
– zatrudnienie na umowę o pracę
– pracę w pełnym wymiarze godzin w siedzibie firmy w Krakowie – w godz. 9-17 lub 8-16 (do ustalenia)
– wysokość wynagrodzenia do ustalenia
– nowe wyzwania, nasze wydarzenia potrzebują kreatywnego podejścia i nowych form promocji
– pracę w zespole ciekawych osobowości i z ludźmi otwartymi na nowe pomysły
– pracę w firmie, w której ludzie od lat wspólnie organizują imprezy i wydarzenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bądź kontakt z Panią Agnieszką Kuczyńską kuczynska@targi.kraków.pl, tel. 506038046

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 6.XI.2018 r.

Polecamy kurs

19|11|2018 Warsztaty: Twój Start up w 3 dni

12-godz. warsztaty "Twój Start up w 3 dni!" Bo... już czas zacząć. – Stwórz strategię własnej firmy lub freelansu. – Uruchom działanie. ..... Szczegóły
Poinformuj znajomych

08|12|2018 Kurs: InDesign od podstaw

13-godz. kurs "InDesign od podstaw" Termin: 8 grudnia (sob.) godz. 14.00 –20.00 + 9 grudnia (niedz.) godz. 14.00 do 19.15 Ce..... Szczegóły