Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: Summa Linguae Technologies | Marketing Project Manager

24-Feb-2020

Summa Linguae Technologies dostawca technologicznych usług językowych
poszukuje Marketing Project Managera

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

– kompleksowa realizacja projektów marketingowych agencji
– zarządzanie i kontrola zadań podwykonawców, w tym pod kątem terminowości, jakości wykonania oraz budżetu
– opracowywanie specyfikacji oraz ofert funkcjonalnych projektów

Wymagania:
– wiedza marketingową oraz doświadczenie z zakresu zarządzania projektami
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
– kreatywność w określonych obszarach związanych z realizowanymi przedsięwzięciami
– skrupulatność i dokładność w działaniu
– predyspozycje do pracy w ramach wielu projektów równocześnie
– odpowiedzialność, rzetelność, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu
– nastawienie na realizację wyznaczonych celów
– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Firma proponuje:
– stałą współpracę w oparciu o B2B lub Umowę o Pracę
– ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
– fantastyczną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego
– pakiet benefitów, tj. kurs język angielskiego oraz karta Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na paulina.hojnowska@summalinguae.com

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 24 lutego 2020 r.

Polecamy kurs

No events found.